2015-01-06

Kariéra

Na portáli profesia.sk uverejňujeme v týchto dňoch inzerát, v ktorom ponúkame ľuďom možnosť aktívnej spolupráce s našou firmou. V roku 2015 otvárame 18 úplne nových projektov, práve teraz je preto najvhodnejšia doba stáť pri ich zrode a stať sa ich trvalou aktívnou súčasťou.

Informácie o pracovnom mieste
Miesto práce: Vlastný región
Ponúkaný plat: progresívny provízny systém
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoc a zodpovednosť
Hľadáme obchodných zástupcov pre jednotlivé regióny Slovenska s vlastným autom na predaj reklamy v jedinečných produktoch a na predaj ďalšej našej tvorby – bližšie info – viď webová stránka.
Hlavnou pracovnou náplňou je predaj, aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov, osobné stretnutia so zákazníkmi, aktívna komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi, prezentácia produktov, uzatváranie obchodných zmlúv

Požiadavky na zamestnanca
Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I., II. a III. stupňa

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
flexibilita, samostatnosť , ochota pracovať, zodpovednosť,
komunikatívnosť, práca s orientáciou na výsledok, schopnosť pracovať tak samostatne, ako aj v tíme

Iné výhody
Voľný pracovný čas, podpora predaja, bezplatné školenia, tvorba aktívneho aj pasívneho príjmu, výškovo neobmedzený plat, odmeny

V prípade záujmu o spoluprácu s nami na našich produktoch, píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., volajte na telefónne čísla uvedené v sekcii kontakt alebo použite náš kontaktný formulár.

socialshare

share on facebook share on linkedin share on twitter

NÁHRADNÉ PLNENIE

Ako chránené pracovisko Vám ponúkame možnosť využiť naše služby aj formou náhradného plnenia povinného zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím!

kontaktujte nás