2015-01-05

2015 – rok zmien a nových možností

Dovoľte nám aj touto cestou ešte raz zaželať Vám v roku 2015 mnoho úspechov, tak na súkromnom, ako aj profesionálnom poli. Zároveň by sme radi vyjadrili vieru, že naša doterajšia vzájomná spolupráca bola pre Vás prínosom a v novom roku na ňu plynule nadviažeme.

Pripravili sme pre Vás množstvo noviniek, ktoré stoja za pozornosť, skvalitňujú naše služby, zvyšujú náš aj Váš kredit a maximalizujú tým pravdepodobnosť Vášho zisku.

Blog 2 2015

V roku 2015 sa v podstatne väčšej miere ako doteraz zameriame na Vašu propagáciu cez internet, samozrejme v prepojení s kvalitnou tlačovou formou, ktorú samu o sebe čakajú obrovské zmeny. O tom, ale aj o všetkých ďalších novinkách, z ktorých 3 zásadné nás čakajú už v polovici februára, Vás budeme informovať prostredníctvom našich obchodných zástupcov, mailom ale aj formu príspevku v blogu na našej webovej stránke.

Dovoľte nám pripomenúť, že sme naďalej držiteľmi štatútu Chráneného pracoviska, ktoré Vám dáva možnosť využiť naše služby formou náhradného plnenia.

Platíte odvody za zamestnancov, ktorých nemáte? Ak máte viac ako 20 zamestnancov, ste povinní zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím. Zamestnávateľ, ktorý zamestnáva minimálne 20 zamestnancov, má podľa Zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti povinnosť zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím. V prípade, že tak neurobí, musí odviesť za každého takého chýbajúceho zamestnanca odvody štátu. Objednaním a odberom služieb od chránenej dielne, alebo chráneného pracoviska (ráta sa 100% z ceny služby) viete tieto prostriedky využiť vo Váš prospech.

Nečakajte na záver roka a využite túto možnosť už teraz. Pre bližšie informácie využite náš nový kontaktný formulár v sekcii kontakt alebo volajte na uvedené telefónne čísla.

socialshare

share on facebook share on linkedin share on twitter

NÁHRADNÉ PLNENIE

Ako chránené pracovisko Vám ponúkame možnosť využiť naše služby aj formou náhradného plnenia povinného zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím!

kontaktujte nás