2015-01-02

Vitajte na našich redizajnovaných webových stránkach!

S potešením Vám oznamujeme významnú aktualizáciu našej webovej stránky, ktoré nám pomôžu odkomunikovať naše služby, produkty, ale aj firmené hodnoty a smerovanie ešte lepšie ako doteraz.

Po dôkladnej analýze sme ako 3 najdôležitejšie faktory spokojnosti s návštevou našej webovej stránky vyhodnotili Váš usporený čas, zrozumiteľnosť a vizuálnu príťažlivosť. Obsah sme preto prehľadne zoradili do sekcií, texty primerane skrátili, grafiku optimalizovali tak, aby sa celá stránka načítavala v čo najkratšom možnom čase pri zachovaní primeranej kvality a použili podstatne vylepšené prepojenie jednotlivých sekcií.

Stary web

Nový vzhľad

V závere minulého roku sme výrazne rozšírili naše služby, z ktorých niektoré Vám radi predstavíme už v najbližšom čase. Tieto aktivity, ako aj doterajšie vlajkové lode našej produkcie prechádzajú úplným grafickým redizajnom. Aj v tejto súvislosti sme redizajnovali vzhľad našej webovej stránky, ktorý je jednoduchší, čistý, ľahko použiteľný, a zahŕňa všetky najnovšie trendy a štýly v dizajne webových stránok. Grafika je odteraz zároveň vyladená tak, aby sa čas jej načítania čo najviac minimalizoval.

Aktualizácia

Ďalšou výhodou, ktorú prináša redizajn našej webovej stránky, je skvalitnenie spôsobu udržiavania akutálnosti.  Plnú kontrolu nad obsahom sme mali aj doteraz, ale vďaka novému redakčnému systému je teraz jeho aktuálizácia ešte jednoduchšia ako kedykoľvek predtým. Obsah (ale aj dizajn) môžeme meniť, pridávať, odoberať či prekonfigurovať podstatne rýchlejšieefektívnejšie, aby sme tak neustále zlepšovali užívateľský komfort. 

Interakcia

Naša nová webová stránka je navrhnutá tak, aby bola ešte viac interaktívna a užívateľsky prívetivá, ako doteraz. Chceme, aby Vám prinášala čo najlepšiu možnú on-line skúsenosť s našou firmou. Oproti predchádzajúcej verzii stránky preto pribudli nové funkcie, ako napríklad:

-Vylepšená navigácia pre rýchly prístup k obsahu

-Online kontaktný formulár

-Blog – nový komunikačný kanál na propagáciu našich ale aj Vašich produktov, slúžiacii    zároveň na lepšiu prezentáciu našej činnosti

-Prepojenie našich klientov v sekcii „Spolupracujeme s“ s ich webovými stánkami

Optimalizácia stránok na mobilné zariadenia

Poslednou, avšak nemenej významnou zmenou, je optimalizácia stránok pre mobilné zariadenia, ktorá je dnes už absolútnou samozrejmosťou, keďže podiel prístupu na webové stránky z mobilných zariadení neustále stúpa. Vybrali sme riešenie, ktoré je elegantné a zároveň má budúcnosť. Plne responzívna webová stránka sa dokáže prispôsobiť akémukoľvek displeju, či už na počítači, v tabletesmartfóne, na šírku či na výšku. Webová stránka sa tak vždy zobrazí v reálnom čase a je plne použiteľná.

Veríme, že služby či informácie, ktoré hľadáte na našej stránke, teraz nájdete oveľa rýchlejšie a jednoduchšie.

socialshare

share on facebook share on linkedin share on twitter

NÁHRADNÉ PLNENIE

Ako chránené pracovisko Vám ponúkame možnosť využiť naše služby aj formou náhradného plnenia povinného zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím!

kontaktujte nás